mayıs bazaar indirim 2022.jpg (83 KB)
Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri 25+ yaş sonrası haftalık rutininizde olması gereken ek yardımcılardır. Bu yardımcı yüz maskeleri hem cildinizin kaybetmeye başladığı su, nem, elastikiyet gibi sorunlarla savaşacak hem de cilt bariyerinizi kuvvetlendirecektir.

Ayışığı Organik sitemizde bulabileceğiniz Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri kolay kullanımı ve içeriklerinde kimyasal maddeler bulunmamasıyla tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda Ayışığı Organik sitemizde satılan Yaşlanma karşıtı, anti aging yüz maskelerimizi okuyabilirsiniz.

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri

Sante Yaşlanmayı Geciktirici Hyalüronik Asit Yüz Maskesi

Hyalüronik asit ve kahverengi deniz yosunu içeren Sante Yaşlanmayı Geciktirici Maske fark edilir şekilde kırışıklıkları azaltır. Cilde yoğun nem verir, sıkılaştırır ve dolgunlaştırır. Her cilt tipi için uygundur.

Dip Not: Biz tüm yüzümüzde, göz çevremiz dahil uyguladık. Göz çevresinde olan hafif, ince kırışıklıklar içinde oldukça uygun bir krem formda yüz maskesidir.

Logona Age Protection Sıkılaştırıcı Nemlendirici Maske

Logona Yaşlanmayı Geciktirici Sıkılaştırıcı Nemlendirici Maske hücre yenilenmesini etkinleştirerek cilde yoğun nem verir. Organik yabani iğde, organik argan yağı ve deniz yosunundan oluşan Hücre Canlandırıcı Kompleks + Hyalüron içeren yüksek kaliteli formülü kırışıklıkların oluşmasını önler ve mevcut ifade çizgilerini yumuşatır.  Bu zengin içerikli maske olgun cildi yoğun bir şekilde besler.

Ecowell Diamond Collection Hücre Yenileyici Ve Nemlendirici Yüz Maskesi

Cildinizi Aydınlatın ve Pürüzsüzleştirin. Ecowell Diamond Collection Hücre Yenileyici Ve Nemlendirici Yüz Maskesi Hyalüronik Asit, Aloe Vera ve Vitamin B5 yardımı ile cildi nemlendirir, besler ve korur. İnce çizgileri azaltmaya yardımcı olur, cildi canlandırır ve genç bir görünüm verir. Cildin yapısında da bulunan ve cildin doğal yapısını korumaya yardımcı olan Amino Asit Sodyum PCA sayesinde nem ve bakım sağlar. Cildin kendi yapısında bulunan Hiyalüronik asitin çok yüksek kapasitede bir su tutma yeteneği vardır. Bu nedenle, cildin esnek, düzgün, parlak ve canlı olmasına olanak verir.

Sante 3 ü 1 Arada Yüz Maskesi

Her cilt tipi ve cilt bölgesi için eşsiz bir kişisel bakım sunar.

T bölgesini matlaştırmaya ve organik greyfurt, Evermat ile gözenekleri temizlemeye, Yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Diş otu ile göz kenarındaki ve göz çevresindeki ince kırışıklıkları düzeltmeye, morlukları azaltmaya yardımcı olur.

Organik incha inci yağı, sheabutter ve Day Moist CLR ile yüzünüzü nemlendirmeye, sakinleştirmeye yardımcı olur.

Sante Kırışıklık Önleyici Maske

5 Etki 1 Arada: Pürüzsüz bir cilt, kırışıklıkları azaltma, hücre hasarlarına karşı koruma, yoğun nemlilik ve gergin bir cilt. Sante Kırışıklık Önleyici Maske, cildi yenileyici ve canlandırıcı antioksidan etkili yeşil, beyaz ve rooibos çayından oluşan karışımın yanı sıra değerli diş otu içerir.

Son derece etkili yaşlanmayı geciktirici doğal - anti aging-  etken maddeler ile hızla kırışıklıkları düzeltir. Pürüzsüz ve gergin bir cilt sağlar.

Organique Currant Ritual Yüz Maskesi

Her cilt tipi tarafından güvenle kullanılabilecek, tatlı üzümün çekici kokusuna sahip kadifemsi yapıda bir yüz maskesidir. İçeriğindeki  Vitis vinifera ekstartı C  ve B vitaminleri, içerir ve güçlü antioksidandır.Bu etkenler maddeler ciltteki ödemin atılmasını elastikiyetinin artmasını ve güçlenmesini desteklemeye yardımcıdır.

Organique Alg Yosun Göz Maskesi - Kırışıklık Karşıtı

Deniz yosunu, cildin sağlıklı kalması için gereken Aminoasitler, proteinler, poli sakkaritler, mikro elementler karbonhidratlar ve vitaminler (B,C,E ve betakaroten) yönünden oldukça zengindir.

Cilt tonunu dengelemeye yardımcıdır.

Iva Natura Organik Sertifikalı Siyah Maske

Bir yanda kan kırmızı yediverenleri bir yanda yağan karı ile kökleri milattan önceki yıllara dayanan Diyarbakır’ın verimli ovalarından elde edilen çobansüzgeci özleri ile hazırlanmıştır. Diyarbakır ilinden toplanan çobansüzgeci bitkisi Askorbic Acid, Vit C, Saponin yönünden zengindir.

Aloree Lıfe Resource Radıant Mask - Lıfe Resource Işıltı Maskesi

Tek bir harekette muhteşem ve ışıltılı bir cilt !  Çok işlevli ve akıllı güzellik maskemiz, cildinizi arındırır ve ışıltı kazanmasını sağlar. Besleyici elementler ve antioksidanlar bakımından zengin maskemiz cildinizi yeniler ve canlanmasını sağlar. Cildinizi canlandırıp, cildinize detoks yaparken, yumuşacık ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı da sağlar. Cildinizi adeta dönüşüme uğratan bir üründür. Cilde daha fazla oksijen sağlaması ve detoksifiye edici özelliği ile rahatlatıcı; hızlı ve etkin sonuç vermesi ile hızlı bir güzellik çözümü sunar.

Yukarıdaki yazımızda okuduğunuz Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri Ayışığı Organik sitemizden kapıda nakit ödeme, kredi kartı, banka kartı, havale/EFT seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Bizlere sormak istediğiniz tüm sorularınızı destek@ayisigiorganik.com mailimizden veya canlı destek bölümümüzden sorabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.