kuperoz son adetler.jpg (94 KB)
Tardaş Egenin

Tardaş Egenin Organik Çam Balı 850Gr

Fiyat
:
105,90 TL
Havale ile
:
102,72 TL
2118 Parapuan
:
2118
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tardaş Egenin Organik Çam Balı 850Gr

  Organik koşullarda üretilmesi ayrı bir artı değer kazandıran Tardaş Egenin Organik Çam Balı organik koşulları sağlayan çam ormanları içinde, organik koşulları sağlayan kovan ve arılar tarafından üretilmektedir. 

  Tardaş Organik Çam Balı, ege bölgesinin zengin florasının bulunduğu organik değerlere uygun çam ormanlarında üretilmiştir. 

  Kesinlikle boya kullanılmayan kovanlarda, arının kendi yaptığı peteklerde üretilir. Arılarda kesinlikle kimyasal ilaç kullanılmaz. Her parti ayrı ayrı analizlerden geçirilerek paketlenmektedir. 

  Güvenle tüketilecek hassasiyette üretilmekte ve paketlenmektedir.

  İçinde bulundurduğu polen miktarına göre ballarımız donabilir.

  Uyarı:
  1 Yaşından küçük çocukların kullanması sakıncalıdır

  Dikkat !

  Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır.

  Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.