anneler günü 2023.jpg (114 KB)

Organik Bitkisel Kozmetik Swatchları

SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi

09 Şubat 2019

Kuru, karma ciltler için fondöten seçimi çok dikkat istiyor biliyoruz. Cilt üzerine uygulandığında maske görüntüsü vermeyen, kuru ciltlerde pullanma yapmayan ve kusurları tek katta kapatan fondötenleri tercih etmelisiniz. Organik makyaj ürünleri kategorimizde bulabileceğiniz SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi için sizlere detaylı renklerini ve ürün özelliklerini bulabileceğiniz bir blog yazısı hazırladık.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri

30 Kasım 2018

Mat rujlar son dönemlerde sıklıkla tüm makyajlarda kullanılıyor. Ancak tam mat rujlar dudak çizgilerine dolabiliyor ve dudak kontörünü bozarak kötü bir görünüm verebiliyor. Sante Organik Mat Rujları yapı olarak saten mat bitişlidir. Dudaklarınızda çizgilere dolmaz ve içeriğindeki doğal yağlar ile dudaklarınıza bakım yapar.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri yazımızda size bu yumuşak sürümlü 6 farklı renk tonuna sahip rujların tonlarını paylaşıyoruz.

Fiyatları 71.50TL, indirimli olarak Ayışığı Organik sitemizden satın alabilirsiniz.

Logona Organik Kalem Rujları

19 Ekim 2018

Organik Kalem rujları denediniz mi? Çift taraflı olması, dudak çizginizden taşırmadan rahatlıkla sürebilmenizi sağlayan kalınlıktaki uçları ve en önemlisi birbirini tamamlayan 2 renkten oluşmasıyla Logona Organik Kalem rujları, her kadın mutlaka kozmetik çantasında bulundurmalı.

Renk skalasında pembeler, kahve nude tonları, mürdüm, lila geçiş renkleriyle 7 farklı çeşitte toplam 14 tondadır.

Sante Matlaştırıcı Organik Fondöten

21 Eylül 2018

SANTE Ekstra Mat Mineral Fondöten Maske görüntüsü vermeden, yüksek kapatıcılık ve tutuculuğa sahip ekstra mat fondöten. Yağlı ciltlerde gün boyu parlamayı kontrol eder. Gözenek görünümü hafifletir.

SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları

31 Temmuz 2018

Bitkisel Lip gloss, Organik dudak parlatıcısı, hafif yapılı gloss her türlü tarifi hak eden bir seri ile Ayışığı Organik Bitkisel Kozmetik Swatchları yazı dizimize başlıyoruz. SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları yazımızda bu seride bulunan 6 rengin yapısı, detaylı içerikleri, sürüm şekilleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları

Sante naturkosmetik markası, oldukça yenilikçi, yepyeni renkli organik kozmetik serileri çıkarttı. Bu serinin en dikkat çeken bitkisel kozmetikleri arasında Sante organik Lip Lacquer Color Gloss yer alıyor. Seride toplam 6 renk bulunmakta. Ten, nude renginden başlayıp, kırmızının en dikkat çeken rengine kadar uzanıyor renk skalası.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.