pür serisi banner.jpg (68 KB)
Önsöz

Önsöz

Bakım ürünleri neden içerikleri temiz olmalı? Neden cildimize ve doğaya dost olmalı? Neden hayvanlar üzerinde asla test edilmiş olmamalı? Tüm bunları hiç düşündünüz mü?

Kişisel bakım ve hijyen ürünlerinde organik temiz içerikli ve sertifikalı ürünler hem size hem de doğaya faydalıdır. Asla hayvanlar üzerinde test edilmezler. Bu yüzden biz Ayışığı Organik olarak platformlarımızda yer verdiğimiz tüm ürünlerimizde ilk aradığımız şart hayvanlar üzerinde test edilmemesidir.

Hayvanlar üzerinde test edilmiyorsa nasıl bize uygunluğuna karar veriliyor?

Bunu gönüllü insan denekler üzerinde deneyerek veya laboratuvar ortamında alternatif testler ile bizlere zarar verip vermeyeceği gözlemleniyor.

Organik temiz içerikli ürünler pahalıdır.

Hayır asla pahalı değildir. Aksine size faydası çok fazla olabilecek, içeriğinde gerçek yağlar, gerçek vitaminler bulunan ürünler piyasada satılan aynı cilt tipine hitap eden ürün ve markalarla ortalama aynı fiyat aralığındadır. Hatta birçok markadan çok daha uygundur.

Bir ürünün organik temiz içerikli olup olmadığını nasıl anlarız?

Bu konuda Organik Nedir konulu makalemizi okuyabilirsiniz. Ayrıca ürün etiketleri üzerinde kimyasal içermediğine dair uyarılar bulunuyorsa içerikleri kontrol ederek rahatlıkla anlarsınız.

Hangi zararlı içerikler bizlere uygun değildir?

Paraben, PEG, SLES, SLS, ALS, etanolamin, silikon, alkol, paraben ve türevleri, petrokimyasal maddeler, GMO (GDO), optik parlatıcı, Gluten, yapay tatlandırıcı, sentetik boya, sentetik parfüm bu gibi maddeler cildinizde çok ciddi reaksiyon gösterebilir.

Sizlere Ayışığı Blog bölümümüzde tüm cilt tipleri, tüm deterjan ve hijyen, kozmetik, cilt bakım ürünleri hakkında sizin sorularınızı yanıtlayarak kısa sizi yormayacak ancak bilgilendirecek bir çok makalemiz zamanla olacaktır.

Sizlerin de bilmek istediklerinizi sevda@ayisigiorganik.com mail adresimi göndermenizi rica ediyoruz. Tüm sorularınız soru-cevap bölümümüzde sizler için detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.

Sağlıklı günler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.