Ödeme ve Teslimat Teslimat Koşulları
Siparişleriniz ödemeniz onaylandıktan sonra, 4 İş Günü ( Pazartesi-Cuma ) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firma adresimize ( İstanbul ) uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 iş gününde size ulaştırıcaktır. Bayram ve tatil günlerinde kargo şirketleri çalışmadığından dolayı, teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan siparişinizde oluşacak sorun halinde, size üyelik bilgilerinizden ( sms-telefon-mail ) ulaşılacaktır ve konu hakkında bilgi verilicektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ( Yurtiçi Kargo ) garantisi ile size teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünler ilgili teyit e-postası ile size bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili size e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih size bildirilecektir.

www.ayisigiorganik.com online bir alışveriş sitesidir.


Ödeme Seçeneklerimiz;

Kapıda Nakit Ödeme
Kredi Kartı
Banka Kartı
Havale/EFTHESAP NUMARALARIMIZ

KIVANÇ FEDAKAR  adına

Yapı Kredi Bankası Yıldıztabya Şubesi (1068)

İban TR04 0006 7010 0000 0095 3046 60

Halkbank, Yıldıztabya Şubesi  (1644 ) 

İban TR41 0001 2001 6440 0009 1002 17

Siparişlerinizin toplam tutarını, işlem açıklama alanına SP ile başlayan sipariş numaranızı yazarak en geç 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir.
Sipariş toplam tutarı ile örtüşmeyen havale ödemesi, sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir.
Yanlış İBAN numarasına yapılan Havale-EFT ödemelerinde, firmamız ( Ayışığı Organik ) sorumlu tutulamaz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.