anneler günü 2023.jpg (114 KB)
Ödeme ve Teslimat Teslimat KoşullarıSiparişleriniz ödemeniz onaylandıktan sonra, 1 İş Günü maksimum 3 iş günü ( Pazartesi-Cuma ) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firma adresimize ( İstanbul ) uzaklığına göre kargo şirketi 1 İş Günü maksimum 3 iş gününde size ulaştırıcaktır. Bayram ve tatil günlerinde kargo şirketleri çalışmadığından dolayı, teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan siparişinizde oluşacak sorun halinde, size üyelik bilgilerinizden ( sms-telefon-mail ) ulaşılacaktır ve konu hakkında bilgi verilicektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından garantisi ile size teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünler ilgili teyit e-postası ile size bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili size e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih size bildirilecektir.

www.ayisigiorganik.com online bir alışveriş sitesidir.

Ayışığı Organik Sitemizde 250TL ve üzeri kargo ücretsizdir.Ödeme Seçeneklerimiz;

Kapıda Nakit Ödeme
Kredi Kartı
Banka Kartı
Havale/EFTHESAP NUMARALARIMIZ

Yapı_kredi_logo.jpg (6 KB)
Yapı Kredi Bankası

Şube No  : 148 (Gaziosmanpaşa)

Hesap No: 59870381

IBAN : TR84 0006 7010 0000 0059 8703 81

Alıcı Adı :AYIŞIĞI ORGANİK KOZMETİK TEMİZLİK ve GIDA ÜRÜNLERİ SAN. DIŞ LTD. ŞTİ.

Siparişlerinizin toplam tutarını, işlem açıklama alanına AO ile başlayan sipariş numaranızı yazarak en geç 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir.
Sipariş toplam tutarı ile örtüşmeyen havale ödemesi*, sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir.
Yanlış İBAN numarasına yapılan Havale-EFT ödemelerinde, firmamız ( Ayışığı Organik ) sorumlu tutulamaz.

*Örnek; 345.13TL toplam tutarında olan bir sipariş ödemesi tam tutar 345,13TL olarak gönderilmez ise ödemeniz tarafınıza iade edilerek yeniden havale göndermeniz istenilecektir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.