Ödeme ve Teslimat Teslimat Koşulları
Siparişleriniz ödemeniz onaylandıktan sonra, 4 İş Günü ( Pazartesi-Cuma ) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin firma adresimize ( İstanbul ) uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 iş gününde size ulaştırıcaktır. Bayram ve tatil günlerinde kargo şirketleri çalışmadığından dolayı, teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan siparişinizde oluşacak sorun halinde, size üyelik bilgilerinizden ( sms-telefon-mail ) ulaşılacaktır ve konu hakkında bilgi verilicektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ( Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ) garantisi ile size teslim edilmektedir.

Satın aldığınız ürünler ilgili teyit e-postası ile size bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, konu ile ilgili size e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih size bildirilecektir.

www.ayisigiorganik.com online bir alışveriş sitesidir.


Ödeme Seçeneklerimiz;

Kapıda Nakit Ödeme
Kredi Kartı
Banka Kartı
Havale/EFTHESAP NUMARALARIMIZ

KIVANÇ FEDAKAR  adına

Yapı Kredi Bankası Yıldıztabya Şubesi (1068)

İban TR04 0006 7010 0000 0095 3046 60

Akbank T.A.Ş Yıldıztabya Şubesi (1236)

İban TR68 0004 6012 3688 8000 0160 74

Siparişlerinizin toplam tutarını, işlem açıklama alanına SP ile başlayan sipariş numaranızı yazarak en geç 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir.
Sipariş toplam tutarı ile örtüşmeyen havale ödemesi, sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir.
Yanlış İBAN numarasına yapılan Havale-EFT ödemelerinde, firmamız ( Ayışığı Organik ) sorumlu tutulamaz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.