pür serisi banner.jpg (68 KB)
Mutlu Anneler Mutlu Bebekler için Mambino Organics Ürünleri

Mutlu Anneler Mutlu Bebekler için Mambino Organics Ürünleri

USDA sertifikasına sahip Mambino Organik Bebek, Anne ve cilt bakım ürünleri Ayışığı Organik sitemizde.

Mambino Organik Kimdir?

2006 yılında Los Angeles, California'da kurulan Mambino Organics Skincare çok basit ama aynı zamanda özenli bir felsefeye sahiptir…

İYİ OL, İYİ YAP.

Güvenli, yüksek etkili ve tüm toksinlerden arınmış, sağlıklı, premium bütünsel ürünler sayesinde daha iyi bir dünya yaratmaya çalışmaktadırlar. Temel inançları, insanların, bitkilerin ve gezegenin kârdan daha önemli olduğudur.

Tarlalardan ve ormanlardan cilde, sürecin her adımını kendi bileşenlerini çıkarmadan, kendi bileşenlerini harmanlayarak ve formüle ederek ürünlerinin saflığını ve tazeliğini garanti etmektedir.

Mambino Organik Ürünleri Çeşitleri

Mambino Organik ürünleri çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm ürünleri ‘az ürün kullanmak en iyisidir’ felsefesine uygun olarak konsantre olan Mambino Organics aynı zamanda kullanılan organik bitkisel içerikler ısıl işleme tabii tutulmadığından yapılarında hiç bir değişikliğe maruz kalmadan üründe aynen kullanılıyor. Soğuk kompres yöntemi veya çok düşük ısılarda hazırlanan hammaddeler fabrikasyon değil elde üretiliyor. Isıl işlem görmeyen, hiç bir kimyasal katkı maddesi içermeyen bu organik ürünler hem sizin hem de ilk gününden itibaren bebeğiniz için en sağlıklı ürünler.

Piyasadaki bebek yağları petro kimyasal içeriklerle gözenekleri tıkayarak yumuşaklık sağlarken Mambino Organics gerçek bebek yağı ile hem bebeklerin hassas tenini nemlendiriyor hem de makyaj temizleme ürünü olarak en sağlıklı çözümü kadınlara sunuyor.

Mambino Organics Ürün Çeşitleri

Mambino Organics Yüz Temizleme Ürünleri

Organik Anti aging ve gözenek sıkılaştırıcı özellikli Yüz Temizleme Köpüğü

En yoğun yüz ve göz makyajınızı çıkartabileceğiniz yumuşak yapılı Anti-aging Yüz Temizleme Yağı (Makyaj Temizleyici)

Mambino Organics Yüz Tonik Çeşitleri

Mambino Organics Yüz Peelingi 3ü bir arada

Her Cilt tipine ve sorunlarına yönelik Mambino Organics Yüz Bakım Kremleri ve Mambino Organik Yüz Bakım Serumları

Mambino Organics Bebek Güneş Koruyucu

Mambino Organics Yetişkin Güneş Koruyucu

Anneler için hamilelik boyunca ve sonrasında kullanabilecekleri karın çatlağı ve selülit için koruyucu ve düzenleyici setler

Anneler için hamilelik öncesi ve sonrası göğüs ucu yenilebilir içerikte olan kuru ve tahriş olmuş meme uçlarını yumuşatan, nemlendiren ve onların daha esnek ve dirençli olmasını sağlayan Mambino Organics Göğüs Ucu Balmı

Mambino organics ürünleri Parabenler, petrol, triklosan, talk, propilen glikol, fenoksietanol, parafin yağı, oksibenzanol, dimetikon, FD&C ve D&C renk pigmentleri, imidazolidinil üre, loret ailesi, hidrokuinon, mineral yağı ve koku (parfüm) içermez.

Mutlu Anneler Mutlu Bebekler için Mambino Organics Ürünlerini Ayışığı Organik sitemizden kapıda nakit ödeme, kredi kartı, banka kartı, havale/EFT seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

 

Bizlere sormak istediğiniz tüm sorularınızı destek@ayisigiorganik.com mailimizden veya canlı destek bölümümüzden sorabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.