%6 indirimli
Logona

Logona Organik Krem Saç Boyası Bordo Sarı Kahverengi Saçlar İçin 150ml

Logona
Fiyat
:
154,00 TL
İndirimli Fiyat
:
144,76 TL
%6indirimli
Kazancınız
:
9,24 TL
Havale ile
:
140,42 TL
2895.2 Parapuan
:
2895.2
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Logona Organik Krem Saç Boyası Bordo Sarı Kahverengi Saçlar İçin 150ml.
   
    Color Cream Tizian 
   
  01118

  Logona Organik Krem Saç Boyası Bordo Sarı Kahverengi Saçlar İçin hazırlanmış formülü ile adeta bir gönül çelen. Kadınların en önemli sıkıntılarından biri kafasındaki tonlarla satın almış olduğu ürün ile elde ettiği sonucun birbirinden farklı olmasıdır. Bunun önüne geçmek için doğal içerikle hazırlanan boyaları kullanmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde saçınızın yapısına da herhangi bir zarar vermeden kendinizi daha alımlı hissedeceksiniz. LOGONA krem boyaları kına, kırmızı pancar, Rhabarber ya da Papatya gibi yalnızca doğal maddeler sayesinde özenli bir boyama ve doğal bir sonuç sağlar.

  LOGONA Kozmetiğin bütün bitkisel saç boyaları "Kontrol edilmiş doğal kozmetik (BDIH)" damgasını taşır. Sentetik koku, renk ve konserve edici maddeler veya diğer kimyasal maddeler peroksid ve amonyak içermez.

  Yeni Krem saç boyası, yeşil minerallerin katkısı ile gri saçlara daha iyi tutunduğundan, en uygun şekilde gri saçları kapatır. Eğer bitkisel saç boyası, kimyasal saç boyası ile birleşirse arzu edilen renk dışında bir renk ortaya çıkmaması için öncelikle deneme amaçlı bir tutam saç boyanması gereklidir.

  BDiH Sertifikalı Logona Ürünleri:

  - Sertifikalı Doğal Kozmetik ( BDiH ) işaretini taşımaktadır.
  - Sentetik renk, koku ve konserve edici maddeleri içermez.
  - Parafin yağları ve petrol kaynaklı diğer ürünleri içermez.
  - Cilde uygunluğu ve etkisi dermatolojik olarak onaylanmıştır.
  - Ölü hayvanlardan elde edilmiş maddeleri içermez.

  Saç Boyama sonrası Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi Kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi bitkisel bazlı doğal saç boyalarıyla boyanmış saçın rengini sabitler, rengi ve parlaklığı yoğunlaştırır .


  Teknik Bilgi:

  Logona Doğal Saç Boyaları sadece saçın pullarla kaplı dış tabakasına nüfuz eder ve bu dış yüzeye renk kazandırır. Saçınız açık renkli ise boya sonrası daha açık bir renk tonu sağlanacaktır. Bu nedenle istenilen sonuca ulaşılabilmesi için, saçı en az iki ya da üç kez boyamak gerekmektedir. Elde edilecek sonuç aynı zamanda saçınızın yapısına, uygulama süresine, permalı oluşuna ve daha önce kimyasal boya kullanılmış olmasına da bağlıdır. Logona Doğal Saç Boyaları daha önce kimyasal boya uygulanmış saç üzerine uygulandığında istenmeyen renk sonuçlarına neden olabilir. Bu nedenle, her zaman öncelikle saçın bir tutamında test edilmelidir.

  Boyama:

  Güçlü ve kalıcı bir sonuca ulaşmak için boyayı kuru ve kirden arınmış saçınıza sürünüz.

  Sıcaklığı muhafaza etmek için, saçınızı bir kat alüminyum folyo ile sarınız ve üstüne de havlunuzu örtünüz. Daha yüksek sıcaklık, daha yoğun ve kalıcı bir renk elde etmenizi sağlayacaktır.

  Logona Doğal Saç Boyaları ile boyamayı istediğiniz sıklıkta tekrarlayabilirsiniz. Daha sık uygulamak, daha güçlü bir renk elde edilmesini sağlayacaktır.

  İçeriğindeki doğal maddelerden dolayı saçınızı durularken su yeşilimsi ya da kızılımsı bir renk alabilir.

  Logona Krem Boyaları ile 5 farklı saç rengine ulaşabilirsiniz. Doğal kına renginden dolayı bu boyalar saça, az ya da çok, bir kızıllık verebilir.

  Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Bordo Bitkisel Krem Boya
  ve Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Kızıl Sarı Bitkisel Krem Boya kızıl tonlardadır.

  Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Bordo Bitkisel Krem Boya bordo tonlarındadır, Sarı- Kahve Renkli Saçlar İçin Kızıl Sarı Bitkisel Krem Boya ise bakır kırmızı tonlarındadır. En açık renk olan Sarı Saçlar İçin Bakır-Sarı Bitkisel Krem Boya en az kızıl tona ve daha çok sarı tonlara sahiptir.

  Boyayı saçınıza sabitlemek için şampuan yerine Logona Boyama Sonrası Saç Bakım Kompleksi ile saçınızı yıkamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra da saçınızın rengine uygun olan renkli saçlar için Logona Haarpflege şampuanlarıyla yıkayınız.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.