%6 indirimli
Logona

Logona Organik Bitkisel Toz Saç Boyası (Koyu Kahve)

Logona
Fiyat
:
89,50 TL
İndirimli Fiyat
:
84,13 TL
%6indirimli
Kazancınız
:
5,37 TL
Havale ile
:
81,61 TL
1682.6 Parapuan
:
1682.6
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Logona Organik Bitkisel Toz Saç Boyası (Koyu Kahve) Braun umber 
  100 gr.
  01108 


  BDIH Doğal Kozmetik Sertifikalı

  NaTrue Sertifikalı
  LOGONA Bitkisel Saç Boyaları'nda renk verici olarak, kontrol altında biyolojik yetiştirilmiş kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır.

  Boyama sonunda saç yapısı fark edilir şekilde iyileşmekte, saç ek bir hacım kazanmakta ve son derece kolay taranır hale gelmektedir.

  Bitkisel Boyalar Gerçekten Çok Farklı Boyuyor...

  Kimyasal boyalar, saldırgan bir şekilde saçın doğal pigmentlerini bozarak yerine sentetik boyaları yerleştirirler. Böylece orijinal saç renginiz geri dönüşsüz olarak tamamen değişmiş olur. Oysa saçın doğal renk pigmentlerinin saçı stabilize etme özelliği vardır. Dolayısıyla sıkça kimyasal boyalarla boyanan saçlarda, bu özellik kaybolduğu için,çabuk kırılma ve matlaşma görülür.

  LOGONA Bitkisel Saç Boyaları saçın sadece pulsu tabakasına ve dış yüzeyine yerleşir. Saçın doğal rengini veren renk pigmentleri doğal bitkisel boyanın arasından ışıldamasını sürdürür. Yeni saç renginiz, doğal saç renginizin ve bitkisel saç boyasının kombinasyonu ile ortaya çıkar.

  • LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları koruyucu ve uzun süre kalıcıdır.
  • Üretiminde kullanılan tüm hammaddeler , tarafımızdan pestisit ve ağır metal kirliliği açısından sürekli olarak kontrol edilmektedir..
  • Bitkisel boyalar, saçta kimyasal ve oksidasyon boyaları gibi saçın doğal yapısına zarar vermezler.
  • LOGONA Bitkisel saç boyaları sentetik boya, koku, konserve edici madde ve diğer kimyasal maddeleri içermez.

  Doğru Boya Renginin Seçilmesi

  Bitkisel boyalarda boyama sonucu saçın cinsine bağlı olarak farklı tonlar oluşabildiği için kuaförlere saçın kalınlığını ve doğal rengini iyi analiz etmesini öneriyoruz. Saç ne kadar ince ve açık renkte ise bitkisel saç boyası da o kadar çabuk ve yoğun bir şekilde saça tutunur.

  • Organik boyalarımız renk açıcı kimyasal içermez! Renk seçiminde göz önüne alınız.
  • Aşağıda saçınızın kendi rengi ile elde edebileceğiniz sonuçlar temsili olarak gösterilmiştir. (Elde edilecek sonuç kişiden kişiye değişir.)

  Saç Boyama sonrası Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi Kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi bitkisel bazlı doğal saç boyalarıyla boyanmış saçın rengini sabitler, rengi ve parlaklığı yoğunlaştırır .  organik saç boyası

  Bitkisel Saç Boyalarının Birbiriyle Karıştırılması

  LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları birbirleriyle karıştırılabilir. Özellikle kırmızı ve kahve tonlarının karışımı ile düşünülebilen tüm nüanslarda renkler oluşturulabilir. Ceviz-kahve, kestane ve mahagoni renkleri, siyah renkteki bitkisel saç boyası koyulaştırılabilir. Altın sarısı ve sahara karıştırılarak altın sarısı ve kırmızı arasındaki tüm nüanslar elde edilebilir.

  Kullanım Şekli

  Teknik Bilgi:

  Logona Doğal Saç Boyaları sadece saçın pullarla kaplı dış tabakasına nüfuz eder ve bu dış yüzeye renk kazandırır. Saçınız açık renkli ise boya sonrası daha açık bir renk tonu sağlanacaktır. Bu nedenle istenilen sonuca ulaşılabilmesi için, saçı en az iki ya da üç kez boyamak gerekmektedir. Elde edilecek sonuç aynı zamanda saçınızın yapısına, uygulama süresine, permalı oluşuna ve daha önce kimyasal boya kullanılmış olmasına da bağlıdır. Logona Doğal Saç Boyaları daha önce kimyasal boya uygulanmış saç üzerine uygulandığında istenmeyen renk sonuçlarına neden olabilir. Bu nedenle, her zaman öncelikle saçın bir tutamında test edilmelidir.

  Uyarılar

  Silikonlar:
   Klasik şampuan, saç bakımı ve saç şekillendirici ürün kullanımı, saçın çevresinin silikon tabakası ile kaplanmasına neden olmaktadır. Bu silikon tabaka, Logona ya da Sante saç boyası pigmentlerinin saç telinin etrafını sarmasına engel olabilir. Renk pigmentlerinin saça daha iyi tutunmasını arttırmak için, boyama öncesi saçınızı LavaErde veya Logona Boyama Öncesi Mineralli Yeşil Killi Saç Bakım Kompleksi ile yıkamanızı tavsiye ederiz. LavaErde içindeki mineral parçacıkları, saçı silikon tabakasından arındırır ve renk pigmentlerinin saça daha iyi tutunmasını ve kalıcılığını sağlar.


  saç boyası kullanım klavuzu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.