%5 indirimli
Logona

Logona Organik Bitkisel Krem Saç Boyası (Bakır-Sarı)

Logona
Fiyat
:
147,50 TL
İndirimli Fiyat
:
140,13 TL
%5indirimli
Kazancınız
:
7,38 TL
Havale ile
:
135,92 TL
2375 Parapuan
:
2375
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler

 • Logona Organik Bitkisel Krem Saç Boyası (Bakır-Sarı) 
  Color Cream Copper Blonde     

  01116


  Logona Organik Krem Saç Boyası Bakır Sarı Sarı Saçlar İçin ilk dikkat çeken özelliğiniz saçlarınız için hem bakımı hem de güzelliği bir arada sunuyor dersek yanılmış sayılmayız. Hemen her ten rengi için farklı türde saç renk alternatifi bulunsa da önemli olan kendinize en çok yakışanını bulmaktır. Saçın güzelliği doğal olandan gelmektedir, tıpkı bu organik ve bitkisel formülle hazırlanmış saç boyasında olduğu gibi.


     

   

  (Sarı saçlar için Bakır-Sarı Bitkisel Krem Boya)


  LOGONA krem boyaları kına, kırmızı pancar, Rhabarber ya da Papatya gibi yalnızca doğal maddeler sayesinde özenli bir boyama ve doğal bir sonuç sağlar.

  Yeni Krem saç boyası, yeşil minerallerin katkısı ile gri saçlara daha iyi tutunduğundan, en uygun şekilde gri saçları kapatır. Eğer bitkisel saç boyası, kimyasal saç boyası ile birleşirse arzu edilen renk dışında bir renk ortaya çıkmaması için öncelikle deneme amaçlı bir tutam saç boyanması gereklidir.

  LOGONA Bitkisel Saç Boyaları'nda renk verici olarak, kontrol altında biyolojik yetiştirilmiş kına, sinameki, ceviz, barut ağacı, indigo, kurkuma, rhatany, pancar, kahve ve hatmi kullanılmaktadır. Ayrıca buğday proteini ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitkisel bakım maddeleri ile de saça boyama sırasında kalıcı bir bakım yapılmış olmaktadır.

  Boyama sonunda saç yapısı fark edilir şekilde iyileşmekte, saç ek bir hacım kazanmakta ve son derece kolay taranır hale gelmektedir.

  Bitkisel Boyalar Gerçekten Çok Farklı Boyuyor...

  Kimyasal boyalar, saldırgan bir şekilde saçın doğal pigmentlerini bozarak yerine sentetik boyaları yerleştirirler. Böylece orijinal saç renginiz geri dönüşsüz olarak tamamen değişmiş olur. Oysa saçın doğal renk pigmentlerinin saçı stabilize etme özelliği vardır. Dolayısıyla sıkça kimyasal boyalarla boyanan saçlarda, bu özellik kaybolduğu için,çabuk kırılma ve matlaşma görülür.

  LOGONA Bitkisel Saç Boyaları saçın sadece pulsu tabakasına ve dış yüzeyine yerleşir. Saçın doğal rengini veren renk pigmentleri doğal bitkisel boyanın arasından ışıldamasını sürdürür. Yeni saç renginiz, doğal saç renginizin ve bitkisel saç boyasının kombinasyonu ile ortaya çıkar.

  o LOGONA Doğal Kozmetik Bitkisel Saç Boyaları koruyucu ve uzun süre kalıcıdır.
  o Üretiminde kullanılan tüm hammaddeler , tarafımızdan pestisit ve ağır metal kirliliği açısından sürekli olarak kontrol edilmektedir..
  o Bitkisel boyalar, saçta kimyasal ve oksidasyon boyaları gibi saçın doğal yapısına zarar vermezler.
  o LOGONA Bitkisel saç boyaları sentetik boya, koku, konserve edici madde ve diğer kimyasal maddeleri içermez.

  Doğru Boya Renginin Seçilmesi

  Bitkisel boyalarda boyama sonucu saçın cinsine bağlı olarak farklı tonlar oluşabildiği için kuaförlere saçın kalınlığını ve doğal rengini iyi analiz etmesini öneriyoruz. Saç ne kadar ince ve açık renkte ise bitkisel saç boyası da o kadar çabuk ve yoğun bir şekilde saça tutunur.

   BİTKİSEL SAÇ BOYASI UYGULAMA

       ·        mutlaka temiz saça uygulayınız.

  • kullandığınız şampuan & saç kremi silikon (dimethicone, dimethiconol) içermemelidir
  • eğer silikon içeren bir şampuan kullanıyorsanız, mutlaka arıtma işlemi yapmalısınız.bunun için ya birkaç yıkama silikon içermeyen bir şampuanla yapılıp sonra boya uygulanmalı ya da logonanın arındırıcı killeri kullanılmalıdır.
  • doğal boya saçınızı açamaz. Bu nedenle mutlaka saç renginize uygun bir boya seçiniz.
  • doğal siyah boyanın beyaz kapatma özelliği yoktur.
  • boyama işleminin devamı boyanın saçta ıslak kalmasıyla mümkündür, yani bekleme süresince boyanız kurumamalıdır.
  • boyanın kurumaması için boyalı saçınızı streç filmle sıkıca sarınız, güneş altında beklemek veya dayanabileceğiniz yükseklikte sıcak uygulamak yararlı olacaktır.
  • eğer şakaklarda beyazınız varsa, ayırdığınız bir miktar boyayı ara ara şakaklarınıza sürünüz, çünkü bu bölge çabuk kuruyor.
  • beyazınız çok fazlaysa, saç renginiz ne olursa olsun koyu renkleri tercih ediniz.
  • kalın telli ve beyazı yoğun saçalarda krem ve toz boyayı karıştırarak kullanmak daha iyi sonuç verebilir.
  • toz boyayı sıcak suyla sulandırınız ve soğumadan uygulayınız.
  • Saçlarınızın kuruluk sorunu yoksa, toz boyayı sulandırmak için su yerine limon suyu da kullanabilirsiniz.
  • Saçta bekleme süresi, toz boya için 6-8 saat, krem boya için 2-4 saat olmalıdır. Eğerkuaförde uygulatıyorsanız ve kuaförünüzde klimazon veya mizampli makinası varsa yüksek ısıda 1 saat beklemek yeterli olacaktır. Fön makinasıyla uygulanan ısı aynı sonucu veremez. Özellikle kalın telli ve/veya beyazı fazla olan saçlarda bekleme süresi uzun olmalıdır.
  • Boyama sonucunda beyazlarınız kapanacak fakat  normal saç renginizden birkaç ton daha açık olacaktır.
  • Uygulama sayısı arttıkça sonuç daha tatmin edici olacaktır, ayrıca saçınızın çok daha sağlıklı bir yapıya kavuştuğunu fark edeceksiniz. 

  Saç Boyama sonrası Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi Kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Logona Organik Boya Sabitleyici Saç Bakım Kompleksi bitkisel bazlı doğal saç boyalarıyla boyanmış saçın rengini sabitler, rengi ve parlaklığı yoğunlaştırır .


  Teknik Bilgi:

  Logona Doğal Saç Boyaları sadece saçın pullarla kaplı dış tabakasına nüfuz eder ve bu dış yüzeye renk kazandırır. Saçınız açık renkli ise boya sonrası daha açık bir renk tonu sağlanacaktır. Bu nedenle istenilen sonuca ulaşılabilmesi için, saçı en az iki ya da üç kez boyamak gerekmektedir. Elde edilecek sonuç aynı zamanda saçınızın yapısına, uygulama süresine, permalı oluşuna ve daha önce kimyasal boya kullanılmış olmasına da bağlıdır. Logona Doğal Saç Boyaları daha önce kimyasal boya uygulanmış saç üzerine uygulandığında istenmeyen renk sonuçlarına neden olabilir. Bu nedenle, her zaman öncelikle saçın bir tutamında test edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.