%5 indirimli
Stokta Yok
Lal Plus

LAL Plus Organik Naturel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 500ML

Lal Plus
Fiyat
:
30,00 TL
İndirimli Fiyat
:
28,50 TL
%5indirimli
Kazancınız
:
1,50 TL
Havale ile
:
27,65 TL
564.36 Parapuan
:
564.36
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • LAL Plus Organik Naturel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 500ML

   

  LÂL plus

  Organik Naturel Sızma Zeytinyağı

  Organic Extra Virgin Olive Oil

   

   

  • Soğuk sıkımdır, en fazla 26 derecede sıkım işlemi gerçekleştirilmiştir.
  • Tüm zeytinlerimiz tek bir zeytinlikten toplanmıştır. Farklı yörelere ait, karışım ürünler değildir.

   

  LAL Plus Organik Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım Organik Sertifikalı bahçemizde, insana ve doğaya zararlı maddelerden uzak duran ağaçlarımızda olgunluğa erişen zeytinlerimiz, çiftçilerimiz tarafından elle toplanır. Doğa' nın bizlere sunduğu mucizelerin belki de en başında gelen zeytin meyvelerine elimizin emeği, gözümüzün nuru değmelidir. Toplama esnasında ağaçlara ve meyvelere zarar verebilen sallama, vurma gibi yöntemler kullanılmaz. Bu sayede zeytin meyveleri ezilmelere ve çürümelere karşı korunur. Elle toplanan zeytinlerimiz kesinlikle çuvallarda bekletilmez, kasalara yerleştirilir. Zira özenle toplanan zeytinlerimizin çuvallardan geçebilecek hoş olmayan kokulara maruz kalmasını istemeyiz. Yere düşen zeytinler kesinlikle işlemeye alınmaz. Zeytinlerimizin tazeliğini kaybetmemesi için aynı gün içinde sıkım işlemine geçilir. Kontüni sistemde, en fazla 26 derecede soğuk sıkım yapılan ve tek baskıdan geçen zeytinlerimizin yağı çıkmaya başlar. Mucize meyvelerden, adeta bir iksir akmaya başlar.

   

  LÂL Plus

  LÂLplus, İzmir ve Aydın' da gerçekleştirdiği Organik Tarım Projeleri kapsamında üretim yapan çiftçilerinin, sadece LÂLplus için ürettiği organik ürünleri sizlerin beğenisine sunmak amacıyla çalışmaktadır. Ürünlerimizin tamamı T.C. 5262 sayılı ve 01.12.2004 Tarihli 'Organik Tarım Kanunu' ve ilgili 'Organik Tarım Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik' çerçevesinde üretilmektedir. Bu kanunda belirtilen standartlar çerçevesinde, üretimin hiçbir aşamasında, kimyasal zirai ilaç ve gübreler, koruyucu maddeler, katkı maddeleri ve benzeri insan sağlığına ve doğaya zararlı olabilecek maddeler kesinlikle kullanılmaz. Üretimin farklı aşamalarında yapılan analizlerle ürünlerimizin içinde zararlı madde kalıntıları olmadığı kontrol edildikten sonra sizlerin beğenisine sunulur. Tüm bu süreçler T.C. Tarım Bakanlığı' nın yetki vermiş olduğu, uluslararası sertifika kuruluşu Ceres tarafından denetlenir ve ürünlerimize Organik Tarım Sertifikası verilir.

  Hikayemiz

  Zeytinyağı da, tanıştığı her yemeğe zeytinin sihrini de beraberinde götürür. Dünyanın en güzel zeytinlerinin yetiştiği Ege’de, bu zeytinlerin ruhlarını ve tatlarını muhafaza ederek yağlarını elde etmekse apayrı bir maharettir.

   

  Neden Özeliz?

  Doğa Ana’nın sonu gelmeyen ikramlarının arasında, sadece en şanslı olanlarımızın tadabildiği bir lezzettir güzel bir zeytin. Tek bir tanesinde tüm Ege özetlenmiştir adeta. Ege rüzgarı gibi hafif, Ege insanı gibi yumuşak, Ege sofraları gibi lezizdir.

   

  Neyi Amaçladık?

  LALPlus’un çiftçileri, olgunluğa erişen zeytinleri yere değmeden titizlikle toplar ve sadece birkaç saat sonra sıkıp krom tanklarda bekleterek, sofralara bu yeri doldurulamaz lezzeti, en taze ve en sağlıklı haliyle ulaştırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.