%6 indirimli
Klar

Klar Organik Çamaşır Yıkama Tozu (Beyaz ve Renkli) 2,475kg

Fiyat
:
154,99 TL
İndirimli Fiyat
:
145,69 TL
%6indirimli
Kazancınız
:
9,30 TL
Havale ile
:
141,32 TL
2913.81 Parapuan
:
2913.81
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Klar Organik Çamaşır Yıkama Tozu (Beyaz+Renkli) 2,475kg.
   
  0550 - 0024

   

   

  • Doğal Waschnuss ekstraktı içerir
  • Kokusuz
  • Alman Alerji ve Astım Derneği (daab) onaylı (daab-Deutch Allergie und Asthmabund e.V.-getested und empfohlen) 


  MALZEMELER:

  Sertifikalı doğal toplama sabun fıstığı ekstresi, bitkisel yağlı sabun*, oksijen esaslı ağartıcı, yağ alkolü sülfat, şeker tensidleri, poliaspartik asit tuzu, soda, sitrik asit, bitkisel sabun, sodyum hidrojen karbonat, bitkisel birinç nişastası, sodyum silikat, ağartıcı aktivatörü, zeolit, *kontrollü biyolojik yapıda  Enzim içermez!

  SABUN AĞACI

  SAPİNDUS (Sabun Ağacı), Asya, Amerika ve Pasifik adalarının tropikal bölgelerinde yetişen; dallarının ucunda salkım veya koçan halinde toplanmış yeşilimsi beyaz çiçekler açan, parçalı yapraklı bir ağaç cinsidir. Bu bitkilerin dokularında su ile ovulduğunda köpüren saponin bulunduğu için bunlara sabun ağacı denir.

  Waschnuss

  Büyük ölçüde Hindistan ve Nepal kökenli olan Waschnuss ağacı 15 metreye kadar uzayabiliyor. Meyvesine "Sapindus Mukarossi" veya sadece "Waschnuss" deniliyor. Altın sarısı, fındık şekilli yemişler Eylül ve Ekim aylarındaki hasattan sonra kurutuluyor.. Böylece renkleri kahverengiye dönüyor. Ardından fındıklar kırılıyor,çekirdekleri alınıyor ve kabukları öğütülüyor. Asya' da Washnuss kabukları yoğun temizleyici güçleri nedeniyle yüzyıllardır doğal bir yıkama maddesi ve deterjan olarak kullanılıyor. Waschnuss ağaçlarının yaygınlaştırılması, olumlu yöndeki ekolojik katkılarından dolayısıyla Hindistan hükümetince destekleniyor.
   

  Klar, Temel ağırlığını insan ve doğaya uyumlu, cilt tarafından iyi tolere edilen, ekolojik yıkama ve temizleme kapsamlı bakım sistemlerinin geliştirilmesine, üretimine ve dağıtımına vermektedir. Bu halde, bütün ürünlerimiz ekolojik ve sağlıklı ürünleri kullanmayı tercih eden tüketicilere uygundur.

  İnsanlar gitgide kişinin ve doğanın uyumla bütünleşmesi fikrine daha çok alışmaktadırlar. Sadece doğallık bu uyumun kalıcılığını garanti eder. Bununla beraber, insanlar halen yıkama ve temizlemeden çok iyi düzeyde sonuçlar da elde etmek istemektedirler. Bu sebeple, çabalarımızı ürünlerde sadece ekolojiklik ve sağlıklılığı değil, aynı zamanda, yıkamadan ve temizlemeden eşi benzeri görülmemiş sonuçlar elde etme doğrultusunda da harcamaktayız. Çünkü tekrar tekrar satın alınabilen ürünler, sadece yıkama ve temizlemede kusursuz sonuçlar yaratanlardır.

  Klar, ekolojik ürün kullanımını tercih eden bütün tüketiciler ile eteral yağı (ethereal oil) veya diğer parfümleri içermeyen yıkama ve temizleme ürünleri kullanmayı tercih edenler ya da bünyesi parfüme karşı alerjik reaksiyon gösterenler için özellikle uygundur.Ürün yelpazelerimizdeki bütün içerik maddeleri tamamen beyan edilmektedir; dolayısıyla, alerjik bünyeli kişilere veya hassas ciltlilere en iyi bilgiyi sağladığımızı garanti edebiliriz. Sadece biyolojik olarak oldukça iyi rafine edilen, çevre dostu hammaddeler kullanmaktayız. Ürünlerimiz, optik ağartıcılar, fosfat, klor, astar ve renk verici içermemektedir. Sadece, gen teknolojisinden muaf enzim olarak, Proteaz (Protease) kullanmaktayız. Proteaz, gen teknolojisiz mikroorganizmadan üretilecek tek enzimdir. Ayrıca, sadece doğal kozmetik reçetelerinde izin verilen doğal koruyucuları kullanmaktayız (BDIH). Ürünlerimiz petrokimya maddelerinden muaftır.

  Vegan Derneği Onaylı,

  1944 yılından bu yana Vegan Derneği hayvanların ve insanların yararına hem de gezegen için hayvansal ürünlerin serbest bir yaşam sağlayacak tavsiyelerde bulunuyor. 

  Vegan Derneği çok güvenilen ayçiçeği logosu şampuanlar ve nemlendiriciler için sabunlar olarak geniş bir ürün yelpazesi üzerindedir .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.