%7 indirimli
Stokta Yok
Fitne

FiTNE Organik Bachblüten Acil Durumlar İçin Krem 50ml

Fitne
Fiyat
:
99,90 TL
İndirimli Fiyat
:
92,91 TL
%7indirimli
Kazancınız
:
6,99 TL
Havale ile
:
90,12 TL
1574.69 Parapuan
:
1574.69
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • FiTNE Organik Bachblüten Acil Durumlar İçin Krem 50ml 
  50302

  BDIH Doğal Kozmetik Sertifikalı
  Laktoz ve Gluten içermez.   Fitne Bachblüten Acil Durumlar İçin Krem
  ( Bachblüten Cream “für Notfalle” first Aid) 

  Bakım yapan, ferahlatan, sakinleştiren ve nemlilik veren bir kremdir. Dr. Bach’ın özel orijinal formülüne göre üretilen bu krem 6 ayrı çiçek esansının bir karışımını içerir
  Kaya gülü, cam güzeli, yaban asması, kiraz eriği, star of Bethlehem ve yaban elması, ayrıca da altıncık çiçeği özü ve vitamin E. 

  Kullanım: Gün içinde ihtiyaç duyulduğu her an,
  yüze, vücuda ve ellere sürülür ve yumuşak bir şekilde masaj yapılır. Akupres noktaları için özellikle tavsiye edilir. Çocuklar ve yetişkinler için uygundur. 

  Bachblüten ( Bach – Flowers) Serisi ile ilgili:

  Dr. EDWARD BACH

  İngiliz tıp doktoru Edward Bach ( 1886-1936 ) “Sağlıklı olmak demek ,ruhumuzla uyum içinde olmak demektir” felsefesinden yola çıkarak kendi adı ile anılan “Bach Çiçek Terapisi’ni” geliştirdi. 

  Dr. E. Bach, her bedensel rahatsızlığın temelinde ruhsal bir denge bozukluğunun yattığını düşünerek böyle bir araştırmaya başlamış ve çalışması dünya çapında değer bularak yaygınlaşmıştır.
  Dr. E. Bach, korku, güvensizlik, yaşam sevinci ve özgüven kaybı, yalnızlık, alınganlık, dengesizlik, tutarsızlık ve çaresizlik gibi istenmeyen davranış örneklerinin, bedensel ve ruhsal rahatsızlıklara neden olacağı ve var olan rahatsızlıkların da iyileşmesini engelleyeceği teziyle, sorunların çözümünü doğada aramış ve yıllar süren çalışmaları sonucunda homeopati temeline dayanarak “Bach Çiçek Terapisi”nde kullanılan 38 çiçeği bulmuş ve bunlardan basit yöntemlerle esanslar elde etmiştir. 

  Bach Çiçek Terapisi, olumsuz bazı duygusal düşünceleri olumlu yöne dönüştüren, olumsuz davranışlardan uzaklaştıran, bireylerin telkin gücünüzü teşvik eden ve destekleyen bir terapi yöntemidir.
  Ruh halimiz dengelendiğinde organik rahatsızlıklar da iyileşir.
  Bach çiçek terapisinin olumlu sonuçları, yapılan binlerce uygulamada doğrulanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.