ecowell tüm ürünler bayram.png (250 KB)

Cilt Bakımı

Gerçek Gül Yağlı Orijinal Gül Suyu Nasıl Olmalı?

19 Ekim 2020

Distilasyon (damıtma) yöntemi ile üretilen Rose Therapy Yağı Alınmamış Saf Gül Suyu,  gül yaprakları damıtma işlemine tabi tutulur. Bunun için özel ekipmanlar kullanılır. Damıtma yöntemiyle hidrosol, bir diğer deyişle “çiçek suyu” elde edinilir. Yağı Alınmamış Saf Gül Suyu bu şekilde üretilir. Damıtma ile elde edilen ürünler daha berraktır ve daha uzun bir raf ömrüne sahiptir.

Gül suyu adı üzerinde çiçek suyudur. Farklı şekillerde çiçeğin öz suyu çıkartılmaktadır. En değerli olan ise distilasyon (damıtma) yöntemi ile yapılan ve çiçeğin ana yağı ayrıştırılmadan ambalajlanan gül sularıdır.

En İyi Güneş Kremleri

11 Temmuz 2020

Cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumanız çok önemlidir. Çünkü bu ışınlar cildinizdeki üst tabakaları geçerek alt katmanlara ulaşabilmektedir. En iyi güneş kremleri yazımızda sizlere cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korurken ekstra bakım yapan markalarımızı tanıtmak istiyoruz.

Ayrıca en iyi güneş kremleri markaları yazımızda lekeli ciltler için ekstra koruyucu, yağlı ciltler için parlama önleyici güneş kremlerimizi de okuyabilirsiniz.

Yazımızda olan UVA ve UVB ışınlarından cildinizi koruyan Güneş koruyucularımız ŞEFFAF YAPIDADIR. Beyaz iz bırakmaz. Makyaj altında kullanıma uygundur.

Aroma Havyarlı Cilt Terapisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi

24 Nisan 2020

Aroma Havyarlı Cilt Terapisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi temel doğal vitaminler, mineraller, amino asitler ve proteinlerin zengin bir kaynağı olan orijinal mersin balığı havyar özü ile yenilikçi cilt bakım serisidir.

Aroma Havyarlı Cilt Terapisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi  ince çizgi, kırışıklıkların azaltılması için geliştirilmiştir.

Aroma Havyarlı Cilt Terapisi Havyar Özlü Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi Genel Özellikleri

  • Cildinizi beslemeye ve ışıltısını kazandırmaya sağlamaya yardımcıdır.
  • Cildinizde oluşan elastikiyet kaybına karşı koymanız için yardımcı olur.
  • Cilt tonu eşitsizlikleri için kullanabilirsiniz.
  • Antioksidan etkili bir yüz bakım serisidir.

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri

15 Eylül 2019

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri 25+ yaş sonrası haftalık rutininizde olması gereken ek yardımcılardır. Bu yardımcı yüz maskeleri hem cildinizin kaybetmeye başladığı su, nem, elastikiyet gibi sorunlarla savaşacak hem de cilt bariyerinizi kuvvetlendirecektir.

Ayışığı Organik sitemizde bulabileceğiniz Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri kolay kullanımı ve içeriklerinde kimyasal maddeler bulunmamasıyla tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda Ayışığı Organik sitemizde satılan Yaşlanma karşıtı, anti aging yüz maskelerimizi okuyabilirsiniz.

Mutlu Anneler Mutlu Bebekler için Mambino Organics Ürünleri

17 Ağustos 2019

USDA sertifikasına sahip Mambino Organics Bebek, Anne, güneş ve cilt bakım ürünleri Ayışığı Organik sitemizde.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.