mayıs bazaar indirim 2022.jpg (83 KB)

Ayışığı Blog

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri

30 Kasım 2018

Mat rujlar son dönemlerde sıklıkla tüm makyajlarda kullanılıyor. Ancak tam mat rujlar dudak çizgilerine dolabiliyor ve dudak kontörünü bozarak kötü bir görünüm verebiliyor. Sante Organik Mat Rujları yapı olarak saten mat bitişlidir. Dudaklarınızda çizgilere dolmaz ve içeriğindeki doğal yağlar ile dudaklarınıza bakım yapar.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri yazımızda size bu yumuşak sürümlü 6 farklı renk tonuna sahip rujların tonlarını paylaşıyoruz.

Fiyatları 71.50TL, indirimli olarak Ayışığı Organik sitemizden satın alabilirsiniz.

Ecos3 Organik Temizlik Ürünleri

02 Kasım 2018

Uygun fiyatlı, Organik sertifikalı ve en önemlisi YERLİ ÜRETİM markamız Ecos3 Organik Temizlik Ürünleri Ayışığı Organik sitemizde satışta.

Logona Organik Kalem Rujları

19 Ekim 2018

Organik Kalem rujları denediniz mi? Çift taraflı olması, dudak çizginizden taşırmadan rahatlıkla sürebilmenizi sağlayan kalınlıktaki uçları ve en önemlisi birbirini tamamlayan 2 renkten oluşmasıyla Logona Organik Kalem rujları, her kadın mutlaka kozmetik çantasında bulundurmalı.

Renk skalasında pembeler, kahve nude tonları, mürdüm, lila geçiş renkleriyle 7 farklı çeşitte toplam 14 tondadır.

Humic Asit İçeren Doğal Peloid Maskesi Termalife

06 Ekim 2018

Kil maskeleri ve peloid maskeleri birbirinden çok farklıdır. Görüntü olarak çok benzer gözükselerde içeriklerinde bulunan mineral ve vitaminle bakımından zengin olan peloid yüz maskeleri çok daha fazla cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Peloidler içeriklerinde kil minerallerinin yanı sıra, klasik killerde bulunmayan ve cilt için oldukça faydalı Humic Asit bulunur.

Humik asit peloidlere kahverengi rengi veren, bazı cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan, bir organik içeriktir. Anti aging, anti oksidan, nemlendirme, cilt yağı dengeleme, sivilcelerin tedavisi, cilt lekelerinin giderilmesi gibi çeşitli alanlarda kullanılır.

Termalife peloid maskelerini diğer markalardan ayıran bir diğer özellik ise içeriği Termal Su ile zenginleştirilmiş olmasıdır. Bu sayede en hassas ciltlerde dahil güvenle kullanılabilir.

Sante Matlaştırıcı Organik Fondöten

21 Eylül 2018

SANTE Ekstra Mat Mineral Fondöten Maske görüntüsü vermeden, yüksek kapatıcılık ve tutuculuğa sahip ekstra mat fondöten. Yağlı ciltlerde gün boyu parlamayı kontrol eder. Gözenek görünümü hafifletir.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.