mayıs bazaar indirim 2022.jpg (83 KB)

Ayışığı Blog

Melazma-Cilt-Güneş Lekelerine Karşı Hangi Asitler Kullanılmalı?

03 Ağustos 2021

Yüzde Melazma-Güneş lekesi nasıl oluşur?

Cildinizi korumadan SPF içeren UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı korunmasız olarak güneş altında kalınmasıyla ortaya çıkan Melazma-Güneş lekesi-Kahverengi lekelerdir.

Melazma-Güneş lekesi-Kahverengi lekeler hangi durumlarda ortaya çıkar?

Bütçe Dostu Cilt Bakım Ürünleri Önerilerimiz

20 Ağustos 2021

Cilt bakımınız için Cruelty Free, bütçe dostu ürün önerilerimiz

Tatil Sonrası Bakım Ürünleri Önerilerimiz

10 Ağustos 2021

Onarıcı Cilt Bakım Ürünleri

Gerçek Gül Yağlı Orijinal Gül Suyu Nasıl Olmalı?

19 Ekim 2020

Distilasyon (damıtma) yöntemi ile üretilen Rose Therapy Yağı Alınmamış Saf Gül Suyu,  gül yaprakları damıtma işlemine tabi tutulur. Bunun için özel ekipmanlar kullanılır. Damıtma yöntemiyle hidrosol, bir diğer deyişle “çiçek suyu” elde edinilir. Yağı Alınmamış Saf Gül Suyu bu şekilde üretilir. Damıtma ile elde edilen ürünler daha berraktır ve daha uzun bir raf ömrüne sahiptir.

Gül suyu adı üzerinde çiçek suyudur. Farklı şekillerde çiçeğin öz suyu çıkartılmaktadır. En değerli olan ise distilasyon (damıtma) yöntemi ile yapılan ve çiçeğin ana yağı ayrıştırılmadan ambalajlanan gül sularıdır.

En İyi Güneş Kremleri

11 Temmuz 2020

Cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumanız çok önemlidir. Çünkü bu ışınlar cildinizdeki üst tabakaları geçerek alt katmanlara ulaşabilmektedir. En iyi güneş kremleri yazımızda sizlere cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korurken ekstra bakım yapan markalarımızı tanıtmak istiyoruz.

Ayrıca en iyi güneş kremleri markaları yazımızda lekeli ciltler için ekstra koruyucu, yağlı ciltler için parlama önleyici güneş kremlerimizi de okuyabilirsiniz.

Yazımızda olan UVA ve UVB ışınlarından cildinizi koruyan Güneş koruyucularımız ŞEFFAF YAPIDADIR. Beyaz iz bırakmaz. Makyaj altında kullanıma uygundur.

1 2 3 4 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.