fl col-12 fw600

Ayışığı Blog

Mikrop Öldürücü Dezenfektan Ve Temizlik Ürünleri

Ülke ve dünya gündemimizde koronavirüs Kovid-19 virüs salgını var. Bu yüzden hijyenimize ekstra dikkat etmeliyiz. Sizlere el, vücut ve ev hijyeniniz için uygulaması kolay, Mikrop Öldürücü Dezenfektan Ve Temizlik Ürünlerimizi paylaşmak istiyoruz. Satın almak isterseniz ürün isimlerine veya görsellerine tıklamanız yeterlidir.

Saç boyalarında olan tehlikeli maddeler

Saçlarımızı birçoğumuz her ay boyamaktayız. Bu yüzden boyalarımıza çok dikkat etmeliyiz. İçeriğinde bilmediğimiz kimyasallar varsa ve onlara süreklilik ile maruz kalırsak bu maddeler saç köklerimiz aracılığıyla kanımıza karışır ve bizi yavaş yavaş zehirler.

Sizlere Saç boyalarında olan tehlikeli maddeler yazımızda bu maddelerin neler olduğunu kısaca anlatmak istiyoruz.

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri

Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri 25+ yaş sonrası haftalık rutininizde olması gereken ek yardımcılardır. Bu yardımcı yüz maskeleri hem cildinizin kaybetmeye başladığı su, nem, elastikiyet gibi sorunlarla savaşacak hem de cilt bariyerinizi kuvvetlendirecektir.

Ayışığı Organik sitemizde bulabileceğiniz Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Maskeleri kolay kullanımı ve içeriklerinde kimyasal maddeler bulunmamasıyla tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda Ayışığı Organik sitemizde satılan Yaşlanma karşıtı, anti aging yüz maskelerimizi okuyabilirsiniz.

Mutlu Anneler Mutlu Bebekler için Mambino Organics Ürünleri

USDA sertifikasına sahip Mambino Organics Bebek, Anne, güneş ve cilt bakım ürünleri Ayışığı Organik sitemizde.

Mart Ayı İndirim ve Kampanyalarımız

Güncel Kampanya, indirim ve duyurularımızı

blogumuzda takip edebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.