fl col-12 fw600

Ayışığı Blog

Logona Organik Kalem Rujları

Organik Kalem rujları denediniz mi? Çift taraflı olması, dudak çizginizden taşırmadan rahatlıkla sürebilmenizi sağlayan kalınlıktaki uçları ve en önemlisi birbirini tamamlayan 2 renkten oluşmasıyla Logona Organik Kalem rujları, her kadın mutlaka kozmetik çantasında bulundurmalı.

Renk skalasında pembeler, kahve nude tonları, mürdüm, lila geçiş renkleriyle 7 farklı çeşitte toplam 14 tondadır.

Humic Asit İçeren Doğal Peloid Maskesi Termalife

Kil maskeleri ve peloid maskeleri birbirinden çok farklıdır. Görüntü olarak çok benzer gözükselerde içeriklerinde bulunan mineral ve vitaminle bakımından zengin olan peloid yüz maskeleri çok daha fazla cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Peloidler içeriklerinde kil minerallerinin yanı sıra, klasik killerde bulunmayan ve cilt için oldukça faydalı Humic Asit bulunur.

Humik asit peloidlere kahverengi rengi veren, bazı cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan, bir organik içeriktir. Anti aging, anti oksidan, nemlendirme, cilt yağı dengeleme, sivilcelerin tedavisi, cilt lekelerinin giderilmesi gibi çeşitli alanlarda kullanılır.

Termalife peloid maskelerini diğer markalardan ayıran bir diğer özellik ise içeriği Termal Su ile zenginleştirilmiş olmasıdır. Bu sayede en hassas ciltlerde dahil güvenle kullanılabilir.

Sante Matlaştırıcı Organik Fondöten

SANTE Ekstra Mat Mineral Fondöten Maske görüntüsü vermeden, yüksek kapatıcılık ve tutuculuğa sahip ekstra mat fondöten. Yağlı ciltlerde gün boyu parlamayı kontrol eder. Gözenek görünümü hafifletir.

Bronzluk Koruyucu Krem

Yaz ayları bitti. Ancak yazdan kalan bronzluğunuzu uzun süre korumak istiyorsanız sizlere içeriği temiz, vegan opsiyonları olan Bronzluk Koruyucu Krem çeşitlerimizi yazmak istedik. Cildiniz yazın güneş, deniz ve kum yüzünden oldukça hasar görmüş olabilir. Ancak organik içerikli Bronzluk Koruyucu Krem çeşitlerimiz ile hem cildinizdeki hasarı onarabilir hem de bronzluğunuzu daha uzun süre devam ettirebilirsiniz.

SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları

Bitkisel Lip gloss, Organik dudak parlatıcısı, hafif yapılı gloss her türlü tarifi hak eden bir seri ile Ayışığı Organik Bitkisel Kozmetik Swatchları yazı dizimize başlıyoruz. SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları yazımızda bu seride bulunan 6 rengin yapısı, detaylı içerikleri, sürüm şekilleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

SANTE Organik Dudak Parlatıcı Renkleri ve Swatchları

Sante naturkosmetik markası, oldukça yenilikçi, yepyeni renkli organik kozmetik serileri çıkarttı. Bu serinin en dikkat çeken bitkisel kozmetikleri arasında Sante organik Lip Lacquer Color Gloss yer alıyor. Seride toplam 6 renk bulunmakta. Ten, nude renginden başlayıp, kırmızının en dikkat çeken rengine kadar uzanıyor renk skalası.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.