fl col-12 fw600

Ayışığı Blog

Organik Şampuanlarla İlgili Şehir Efsaneleri

Organik şampuanlar ile ilgili ne kadar fazla şehir efsanesi var değil mi? Genellikle asla kullanmamış olan kişi veya kişilerce yayılan bu şehir efsaneleri sayesinde saçlarınızı muhteşem bir görüntüye kavuşturabilecek bakım ürünlerinden belki de uzak duruyorsunuz. Organik Şampuanlarla İlgili Şehir Efsaneleri yazımızda sizlere kendi deneyimlerimizden yola çıkarak gerçekleri paylaşmak istedik.

Ayrıca yazımızın içerisine küçük bir kod ekledik, bu kodu kullanarak organik şampuanlar kategorimizden alışveriş yapan ilk 50 kişiye %10 ek indirim hediye etmek istedik.

SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi

Kuru, karma ciltler için fondöten seçimi çok dikkat istiyor biliyoruz. Cilt üzerine uygulandığında maske görüntüsü vermeyen, kuru ciltlerde pullanma yapmayan ve kusurları tek katta kapatan fondötenleri tercih etmelisiniz. Organik makyaj ürünleri kategorimizde bulabileceğiniz SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi için sizlere detaylı renklerini ve ürün özelliklerini bulabileceğiniz bir blog yazısı hazırladık.

Nisan Ayı İndirimlerimiz

01.Nisan ve 30 Nisan tarihleri arasındaki güncel kampanya, indirim ve duyurularımızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Organik Yüz Maskeleri

Yüz maskeleri cildiniz için gerekli birçok vitamin ve minerali karşılamanız için çok işlevlidir. Sante Naturkosmetik Organik içerikte yepyeni maskeleriyle siz değerli tüketicilerimizin cildini şımartmak için 4 farklı çeşitle Ayışığı Organik sitemizde.

Tüm ciltler için yeni Organik Yüz Maskelerini sizler için inceledik. Kendi deneyimlerimizle sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri

Mat rujlar son dönemlerde sıklıkla tüm makyajlarda kullanılıyor. Ancak tam mat rujlar dudak çizgilerine dolabiliyor ve dudak kontörünü bozarak kötü bir görünüm verebiliyor. Sante Organik Mat Rujları yapı olarak saten mat bitişlidir. Dudaklarınızda çizgilere dolmaz ve içeriğindeki doğal yağlar ile dudaklarınıza bakım yapar.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri yazımızda size bu yumuşak sürümlü 6 farklı renk tonuna sahip rujların tonlarını paylaşıyoruz.

Fiyatları 71.50TL, indirimli olarak Ayışığı Organik sitemizden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.