fl col-12 fw600

Ayışığı Blog

SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi

Kuru, karma ciltler için fondöten seçimi çok dikkat istiyor biliyoruz. Cilt üzerine uygulandığında maske görüntüsü vermeyen, kuru ciltlerde pullanma yapmayan ve kusurları tek katta kapatan fondötenleri tercih etmelisiniz. Organik makyaj ürünleri kategorimizde bulabileceğiniz SANTE Organik Krem Fondöten Kuru Ciltler için Serisi için sizlere detaylı renklerini ve ürün özelliklerini bulabileceğiniz bir blog yazısı hazırladık.

Şubat Ayı İndirimlerimiz

01.Şubat ve 28 Şubat tarihleri arasındaki güncel kampanya, indirim ve duyurularımızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Organik Yüz Maskeleri

Yüz maskeleri cildiniz için gerekli birçok vitamin ve minerali karşılamanız için çok işlevlidir. Sante Naturkosmetik Organik içerikte yepyeni maskeleriyle siz değerli tüketicilerimizin cildini şımartmak için 4 farklı çeşitle Ayışığı Organik sitemizde.

Tüm ciltler için yeni Organik Yüz Maskelerini sizler için inceledik. Kendi deneyimlerimizle sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri

Mat rujlar son dönemlerde sıklıkla tüm makyajlarda kullanılıyor. Ancak tam mat rujlar dudak çizgilerine dolabiliyor ve dudak kontörünü bozarak kötü bir görünüm verebiliyor. Sante Organik Mat Rujları yapı olarak saten mat bitişlidir. Dudaklarınızda çizgilere dolmaz ve içeriğindeki doğal yağlar ile dudaklarınıza bakım yapar.

Sante Organik Mat Ruj Serisi Renkleri yazımızda size bu yumuşak sürümlü 6 farklı renk tonuna sahip rujların tonlarını paylaşıyoruz.

Fiyatları 71.50TL, indirimli olarak Ayışığı Organik sitemizden satın alabilirsiniz.

Ecos3 Organik Temizlik Ürünleri

Uygun fiyatlı, Organik sertifikalı ve en önemlisi YERLİ ÜRETİM markamız Ecos3 Organik Temizlik Ürünleri Ayışığı Organik sitemizde satışta.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.